DORASUITE ÖĞRENCİ EVLERİ

ELEKTRİK, SU, ISINMA, 100 MBIT İNTERNET HERŞEY DAHİL!

225.000 ₺'den Tapu Satışlarımız Devam Ediyor!


Geleceği Gören Yatırımcılar İçin

Kira Garantili Değerli Bir Yatırım

BİZE ULAŞIN

Tanıtım Filmi

Proje Hakkında

Alışılagelmiş ve belli bir pazar doygunluğuna ulaşmış ofis, konut gibi kira getirisi düşünülerek yapılan projelere alternatif bir yatırım olarak dizayn edilen DORA SUITE, yüksek öğrenim öğrencilerinin barınma ihtiyacını karşılamak amacı ile hayata geçirilmiştir.

Gerek projenin hangi talebi karşılayacağının tayininde, gerekse lokasyon seçiminde gösterilen hassasiyet; birçok seçeneğin değerlendirilmesini sağlamış, muadillerinden ayrılan, süreklilik arz eden bir yatırımın önünü açmıştır.

Bir rezidans kurgusu ile hayata geçirdiğimiz DORA SUITE, ana hedef kitlesi olan yüksek öğrenim gençliğinin üniversite kampüslerine kolay ve hızlı ulaşımını esas alırken aynı zamanda alışveriş merkezleri ve kent yaşamının aktif olduğu mekanlarda yakın olması gözetilerek projelendirilmiştir.

Yüksek öğrenim gençliğinin yanı sıra, akademik personel ve yardımcı personeller gibi belli bir standarttaki misafirlere de hizmet vermektedir. DORA SUITE sakinleri birkaç dakika içinde kampüslerine ulaşırken aynı zamanda sosyal yaşamdan kopmadan hayatlarını sürdürebiliyorlar.

Bu durum öğrencilere ciddi olanaklar sağlarken yatırımcılarımız için de sürekli talep artışının ortaya çıkaracağı yüksek ve sürekli geliri garantiye alınmıştır.

Ayrıca lokasyona olan sürekli artan talep elde edeceğiniz kâr payının yanı sıra tapunuzun değer artışını da beraberinde getirmiştir.

Yatırımlarınıza Hızlı Cevap

Aylık Düzenli Gelir

DORA SUITE’te edineceğiniz tapunuz size aylık düzenli gelir imkanı sağlar. Böylece yatırımınız kısa sürede kendini amorti ederken elde ettiğiniz “YÜKSEK GELİRLE” kendinizi emekliye ayırabilirsiniz.

Sürekli Değer Artışı

Eşsiz lokasyonu ve yüksek öğrenim öğrencilerine sunduğu konforlu imkanlar sayesinde yatırımınıza hızlı ve sürekli artan bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Küçük Birikimlerinize Yüksek Kazanç

Satın alma kolaylığı ile küçük birikimlerinizi kârlı bir yatırıma çevirebilirsiniz.

Sürekli Kazanç Doğru Hamle Fırsatı

Klasik gayrimenkul yatırımlarından farklı olarak DORA SUITE ile yatırımlarınıza hızlı ve sürekli artış gösteren bir cevap alırsınız.

Herhangi bir ofis yada daireden farklı olarak ticari bir işletme kurgusu ile yürütülen faaliyet daha yoğun ve periyodik bir gelir artışı sağlar. Böylece birikimlerinizi sabit ve durağan bir yatırımla değil, toplumsal fayda gözeten aktif bir işletmeye yatırım yaparak değerlendirmiş olursunuz.

Şeffaf Ortaklık

DORA SUITE, şeffaflık ilkesi gereği; TAPU sahipleri yatırımlarındaki kâr payını her an kontrol edebilsin diye şirket hesaplarının erişimini hissedarlarına açar.

Böylece hem kârlı bir emlak yatırımına imza atmış olur, hem de şeffaf ve güvenilir bir ortaklığın parçası olursunuz.

Ayrıca tapunuzu dilediğiniz zaman satarak nakte çevirebilir, bu şekilde ticari kâr elde edebilirsiniz.

Güvenceli Yatırım

Şirketimizin her projesi ile ilmek ilmek işleyerek yarattığı çeyrek asırlık güven, yatırımınızın temel güvencesidir.

Bununla birlikte DORA SUITE’deki ortaklığınız TAŞHAN A.Ş. tarafından garanti altına alınmış olur.

Sosyal Olanaklar

DORA SUITE’in sunduğu sosyal imkanlar geleceğin teminatı gençlerin huzur ve konforunu sağlarken yatırımınızın geleceğini de garanti altına alır.

Odalar talebe göre 1,2,3,4 kişilik lüks suitler olarak düzenlenmiş ayrıca ihtiyaç duyulabilecek her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Odalarda televizyon, ocak, davlunbaz, buzdolabı gibi temel ihtiyaçlar estetik ve konfor göz önünde bulundurularak yerleştirilmiştir.


Lüks, Konfor ve Güvenlik Birarada

Şehrin en can yakıcı problemlerinden olan park yeri sorunu kapalı ve açık otoparklarımız ile ortadan kaldırılmıştır.

Sağlıklı yaşamın kentlerdeki vazgeçilmez alanlarından spor kompleksi DORA SUITE’in hizmetlerindendir.

Güvenlik 7 gün 24 saat sertifikalı personel ve profesyonel teçhizat ile sağlanmaktadır.

Öğrencilerin vakit geçirebileceği aynı zamanda sıcak ev yemekleri pişirilen Cafe-Restoran bulunmaktadır.

Öğrenciler için üniversitelere ulaşım amaçlı servis hizmeti sunulmaktadır.

Çamaşır, ütü ve kuru temizleme hizmetleri sağlanmaktadır

Konfor & Estetik Suitler

DORA SUITE’te bulunan her oda ikamet edecek kişi sayısına göre gerekli hava hacmi, yeterli hareket alanı ve aydınlatma miktarı gibi değişkenler hesap edilerek kurgulanmıştır. Temel sıhhi ihtiyaçların ötesinde estetik ve konforun geleceğin elit bireyleri olan üniversite öğrencileri için bir lüks değil ihtiyaç olduğu ön kabulü ile düzenlenen odalar trend bir mimari anlayışın ürünüdür.

Lüks & Ferahlık Suitler

DORA SUITE öğrenci yurtlarından farklı olarak, geleceğin yetişkinleri öğrencilerin özel hayatlarını konforlu bir şekilde sürdürmelerine özen gösterir. Günlük rutinimizin bu ayrıcalığı, sosyal yaşama katılmanın arifesinde olan yüksek öğrenim gençliğine verdiğimiz değerin bir göstergesidir.

Kazandıran Lokasyon

DORA SUITE Çayyolu, İncek, Beytepe ve Ümitköy kavşağında Ankara’nın en değerli lokasyonlarından birinde eşsiz bir yatırım imkanı sunuyor. Sizi Ankara’nın en elit, gayrimenkul yatırımı açısından en çok tercih edilen semtlerinden Çayyolu’nda inovatif bir projeye ortak olmaya çağırıyoruz. Bu ortaklık bir yandan yüksek öğrenim öğrencilerinin barınma sorununa çözüm üretirken bir yandan da değerli bir yatırım olarak birikimlerinize Yüksek Gelir Sağlayacaktır.

Demografik Bilgiler

Demografik Bilgiler

Muhit Piyasa Bilgileri

Piyasa Bilgileri

Bize Ulaşın